VIDEO CEO Hidroelectrica: Statul trebuie să mai vândă din participație. Cred că putem crea o emoție bună în piață cu un pachet de 10-15% anul viitor

Statul român trebuie să mai vândă, tot pe piața de capital, un pachet din deținerea la Hidroelectrica, transmite CEO-ul companiei, Karoly Borbely, la aniversarea de un an de la listarea la bursă a producătorului de energie.
Alatura-te Profit InsiderJoin Profit Insider
Ultimele ştiri
De weekend
Curs BNR
1 EUR5.2461 +0.00010.00 %
1 USD4.6227 +0.0246+0.54 %
1 GBP6.0934 +0.0135+0.22 %
1 CHF5.6936 +0.0164+0.29 %

Curs BNR oferit de cursvalutar.ro

Partenerii noștri
Cele mai citite