VIDEO CEO Hidroelectrica: Statul trebuie să mai vândă din participație. Cred că putem crea o emoție bună în piață cu un pachet de 10-15% anul viitor

Statul român trebuie să mai vândă, tot pe piața de capital, un pachet din deținerea la Hidroelectrica, transmite CEO-ul companiei, Karoly Borbely, la aniversarea de un an de la listarea la bursă a producătorului de energie.
Alatura-te Profit InsiderJoin Profit Insider
Ultimele ştiri
De weekend
Curs BNR
1 EUR5.2460 +0.0074+0.14 %
1 USD4.5981 +0.0275+0.60 %
1 GBP6.0799 +0.0321+0.53 %
1 CHF5.6772 +0.0148+0.26 %

Curs BNR oferit de cursvalutar.ro

Partenerii noștri
Cele mai citite