GALERIE FOTO Poliția - „Când #staiacasă rămâne doar la nivelul de hashtag. Păcat! :( ”. Românii, în parcuri

Românii au decis să profite de vremea frumoasă și să iasă astăzi la plimbare prin parcuri, ignorând sfatul autorităților de a rămâne la domiciliu, pentru a evita răspândirea coronavirsului.
Alatura-te Profit InsiderJoin Profit Insider
GALERIE FOTO Poliția - „Când #staiacasă rămâne doar la nivelul de hashtag. Păcat! :( ”. Românii, în parcuri Galerie foto

Românii au decis să profite de vremea frumoasă și să iasă astăzi la plimbare prin parcuri, ignorând sfatul autorităților de a rămâne la domiciliu, pentru a evita răspândirea coronavirsului.

„Când #staiacasă rămâne doar la nivelul de hashtag. Păcat! :( ”, constată Poliția Română, publicând și mai multe imagini.

Mai multe imagini pot fi văzute și în GALERIA FOTO

GALERIE FOTO Poliția - „Când #staiacasă rămâne doar la nivelul de hashtag. Păcat! :( ”. Românii, în parcuri

GALERIE FOTO Poliția - „Când #staiacasă rămâne doar la nivelul de hashtag. Păcat! :( ”. Românii, în parcuri

viewscnt
Urmărește-ne și pe Google News
Ultimele ştiri
De weekend
Curs BNR
1 EUR5.2461 +0.00010.00 %
1 USD4.6227 +0.0246+0.54 %
1 GBP6.0934 +0.0135+0.22 %
1 CHF5.6936 +0.0164+0.29 %

Curs BNR oferit de cursvalutar.ro

Partenerii noștri
Cele mai citite