Fosta RATB vrea autobuze supraetajate pentru turiști

Societatea de Transport București (STB), fosta RATB, anunță pe SICAP licitație pentru achiziționarea a șase vehicule supraetajate pentru traseul turistic.
Alatura-te Profit InsiderJoin Profit Insider
Fosta RATB vrea autobuze supraetajate pentru turiști

Societatea de Transport București (STB), fosta RATB, anunță pe SICAP licitație pentru achiziționarea a șase vehicule supraetajate pentru traseul turistic.

Este vorba despre autobuze double deck rulate – second hand, scrie G4Media.

Bursa românească încheie cu un declin de numai 1% o săptămână cu furtună în piețele financiare internaționale CITEȘTE ȘI Bursa românească încheie cu un declin de numai 1% o săptămână cu furtună în piețele financiare internaționale

Contractul va avea o durata de două luni de la data semnării. Valoarea totală estimată este de 360.000 de euro.

În vederea evaluării ofertelor, componenta financiară va reprezenta 70%, termenul de garanție al produselor ofertate 10%, termenul de livrare 10%, numărul de kilometri rulați 10% (autobuzele vor avea un rulaj de maximum 300.000 de kilometri).

Licitația se va desfășura prin procedură simplificată.

viewscnt
Urmărește-ne și pe Google News
NewsLetter

Pentru o sinteza cu cele mai importante evenimente economice ale zilei te rugam sa te abonezi la newsletter:

Citeste in continuare
Imobil de prestigiu situat pe strada Emanoil Porumbaru
  • {literal}{/literal} băi

De vânzare
2.600.000 €
Ultimele ştiri
De weekend
Curs BNR
1 EUR5.0963 +0.0047+0.09 %
1 USD4.3898 +0.0246+0.56 %
1 GBP5.8842 +0.0180+0.31 %
1 CHF5.4805 +0.0101+0.18 %

Curs BNR oferit de cursvalutar.ro

News.ro
Playtech.ro
APARTAMENT 2 CAMERE - FLOREASCA - GRADINA INTERIOARA - COMISION 0%
  • {literal}{/literal} dormitor
  • {literal}{/literal} baie

De vânzare
216.408 €
Cele mai citite