FOTO Imagini din curțile spitalelor Pantelimon și Floreasca, devenite neîncăpătoare pentru ambulanțe: "Peste tot e dezastru"

Imagini din curțile spitalelor Pantelimon și Floreasca din Capitală, devenite neîncăpătoare pentru ambulanțele care aduc pacienți COVID-19 pe bandă rulantă, au fost publicate de medicul Fiorella Mitoiu, șefa Unității de Primiri Urgențe de la Spitalul Sf. Pantelimon, cu mesajul "peste tot e dezastru".
Alatura-te Profit InsiderJoin Profit Insider
FOTO Imagini din curțile spitalelor Pantelimon și Floreasca, devenite neîncăpătoare pentru ambulanțe: "Peste tot e dezastru"

Imagini din curțile spitalelor Pantelimon și Floreasca din Capitală, devenite neîncăpătoare pentru ambulanțele care aduc pacienți COVID-19 pe bandă rulantă, au fost publicate de medicul Fiorella Mitoiu, șefa Unității de Primiri Urgențe de la Spitalul Sf. Pantelimon, cu mesajul "peste tot e dezastru".

FOTO Imagini din curțile spitalelor Pantelimon și Floreasca, devenite neîncăpătoare pentru ambulanțe:

viewscnt
Urmărește-ne și pe Google News
Citeste in continuare
Ultimele ştiri
De weekend
Curs BNR
1 EUR5.2461 +0.00010.00 %
1 USD4.6227 +0.0246+0.54 %
1 GBP6.0934 +0.0135+0.22 %
1 CHF5.6936 +0.0164+0.29 %

Curs BNR oferit de cursvalutar.ro

Partenerii noștri
Cele mai citite